فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387
تا حالا فکرشو کردید؟

امروز چون روز آخره همه مطالبم رو یه جا می ذارم!!!


این پست آخرم هست که توی بلاگ می ذارم! بعد دیگه می رم بشینم درس بخونم و خودسازی کنم. اگر حالم بهتر شد دوباره برمیگردم اگر هم خوب نشد، و اگر توانستم جلوی خودم رو بگیرم، دیگه سراغ بلاگم نخواهم آمد. یا شاید بهتر باشه که بگم دیگه سراغ اینترنت نخواهم آمد!

این موضوع آخری هست که می ذارم! البته موضوعات دیگه ای هم توی ذهنم هست که در رجعت بعدی من به بلاگ نوشته خواهد شد البته اگر خدا صلاح بداند و حالم بهتر شده باشه!

تا حالا فکر کردید که مردها چقدر رذل و پست هستند؟ چقدر تنوع طلب و هوس باز هستند! چقدر دروغگو هستند! از زن فقط دنبال جنسیتش هستند! به قول یه بابایی: می دونید مردها به گوشت و استخوان و پوست اطراف واژن چی می گن؟ می گن زن!!!

تا حالا فکرش رو کرده بودید؟

تا حالا فکر کرده بودید که زن ها چقدر رذل و پست هستند؟ چقدر به دنبال دلبری هستند؟ چقدر بی شرمانه از جاذبه جنسیشون برای جذب مردها استفاده می کنند! چقدر دروغگو هستند! برای به دست آوردن یه مرد چقدر پلیدانه عمل می کنند!!

تا حالا فکرش رو کرده بودید؟

نمی گم تا حالا دیدید، چون می دونم که دیدید! مردهایی رو که زن دارند اما دوست دختر هم دارند! دوست دختر مرد هم می دونه که دوست پسرش زن داره! و اینکه مرد چقدر رذل و کثیف هست که با وجود داشتن زن دنبال دوست دختر می ره! و اینکه زن چقدر رذل و کثیف هست که با دونستن این که طرف زن داره هنوز هم باهاش رابطه داره و به همجنسش رحم نمی کنه و زندگی اون زن رو ویران می کنه! گرچه به نظر من ویرانی این زندگی بهتر از آبادیش هست!

پسرهایی که چند تا دوست دختردارند! دخترهایی که چند تا دوست پسر دارند! و خیلی هم افتخار می کنند که طرفشون هنوز نفهمیده!

دیدید کسانی رو که با اینکه می دونند طرف زن داره و یا شوهر داره اما میاد سراغش و با هزار ترفند رابطه برقرار می کنه!

البته همه اینها از هوس بازی و تنوع طلبی نیست! گاهی هم طرف فکر می کنه که طرفش رو دوست داره و سعی می کنه که به دستش بیاره! به قیمت ویرون کردن زندگی یکی دیگه! و جالب اینکه زندگی زن یا شوهر طرف مقابلش رو نابود می کنه اما به هدف خودش که رسیدن بوده، نمی رسه!!!

مطمئن هستم که هر کسی این متن رو بخونه حرف من رو درباره رذل بودن اینها تأیید می کنه اما خودش شاید همین کار ها رو بکنه و برای کار خودش دلیل تراشی کنه!

خوشحال می شم که نظر بدید و نظرتون رو بگید!

نظرها رو خواهم خواند و بعد با اینترنت خداحافظی خواهم کرد!


الان ترانه های حاجی بابا رو گوش می کنم! می گه: اگر عاشق بشی و نتونی بهش برسی، کمرت از وسط بشکنه خیلی بهتره!

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها