X
تبلیغات
زولا
فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387
تحویل سال

هر سالی که می خواد عوض بشه اعم از میلادی و شمسی و قمری بیشتر مردم در این فکر به سر می برند که مد جدید امسال چیه!!؟؟

یه سری از مردم که به این قضیه فکر می کنند به دنبال این هستند که هر چه سریعتر بتونند مد جدید رو شناسایی کنند و تهیه کنند و بترکونند!

یه سری دیگه هم فکر می کنند چون که نگران هستند و در دل دعا می کنند که شلوارها کوتاهتر و مانتوها تنگتر و کوتاه تر نشه! اما چون مستجاب الدعا نیستند دعاشون مقبول واقع نمی شه و هر سال در مصرف پارچه صرفه جویی بیشتری می شه تا به همه لباس برسه!

کم بپوش همیشه بپوش!

یه سری از مردم هم به مد جدید فکر می کنند تا ببینند امسال از کدام منفذ می تونند دید بزنند!

البته من جزء هیچ کدوم از گروه ها نیستم.۱ البته برای مسخره کردن مدهای جدید پایه هستم و از این لحاظ سعی می کنم که اطلاعاتم رو به روز نگه دارم.۲

به تازگی خانوم ها یه سری مانتو می پوشن که واقعا در عجبم که با چه رویی می پوشن!؟ جنس پارچه لخته(عجب بی ادب هایی هستید؛ به فتح ل بخون بی ادب).

اصلا بحثم سر این نیست که پارچه لخته(یه بار گفتم به بفتح ل بخون!! دیگه این دفعه یه جور دیگه حالیت می کنم ها!! بی ادب) و به بدنشون می چسبه و ... . نه! بحثم سر اینه که بابا به پیر به پیغمبر هر چیز تازه ای لزوما قشنگ نیست! یه نگاه بندازید ببینید اگر قشنگ بود، بپوشید! آخه این چیه پوشیدی؟ بالا تنگ و پایین گشاد! انقدر گشاد که نمی دونم با لباس راحتی اشتباه گرفته می شه! حتی می شه به عنوان لباس حمام استفاده کرد!! شما تو حمام چه لباسی می پوشید؟

البته می دونم که این ها به خاطر صفای وجودشون هست که زیاد به لباس توجه نمی کنند و هر چه که شد می پوشند. اما از صفای وجود و زیبا کردن نفس بکاهید و به زیبایی ظاهرتون هم برسید! درسته که سعدی گفته:« تن آدمی شریف است به جان آدمیت // نه همین لباس زیباست نشان آدمیت» اما شما هم زیاد به حرف سعدی توجه نکنید. بالاخره اونهم شاعر بوده و در ضمن معصوم هم نبوده! هر حرفی که گفته لزوما درست نیست!

پس خواهشا به ظاهرتون توجه کنید و اون لباس های لخت( عجب آدم ...ی هستی! گفتم به فتح ل بخون) رو عوض کنید. در ضمن اون مانتوهایی هم که پارسال مد شد و یه تیکه تور پایینش داشت رو هم ترجیحا عوض کنید!! بیشتر شبیه لباس خوابه!! انگار یارو تازه از خواب بیدار شده و همینجوری اومده بیرون! مخصوصا که پاچه ها رو هم تا می زدند!۳

به هر حال من اینجوری خوشم نمیاد! تغییرش بدید!!۴

امیدوارم که باعث سوء تفاهم نشه!! و منظورم رو به درستی متوجه بشید!! من مخالف هر کاری هستم که با زور باشه! چه حجاب و چه کشف حجاب و همچنین تره امنیت اجتماعی!!


۱. اگر باشم، جزء همون گروه سوم هستم. بااخره من هم پسر هستم و کلا ذات پسر ایراد داره!

۲.  هیچ چیز به اندازه مسخره کردن مدهای عجیب و غریب لذت نداره!

۳. البته من نه اون مانتوهای پارسال رو دیدم و نه تا زدن پاچه های شلوار و نه مانتوهای امسال رو!! همه رو دوستان تعریف کردند!!

۴. فضول آوردن جهنم گفت هیزمش تره!! یکی نیست به من بگه به تو چه؟


متن بالا رو نمی خواستم بذارم!‌ اما گذاشتم! حس می کنم بی ادبانه هستش! اما اینجوری نیست!

امروز هم باز سر کار بودم! البته این گفتن نداره! قرار نیست که من هر روز بیام و بنویسم که امروز سر کار بودم! دلیل داره! اول باید عرض کنم که سر کار خدایی هستم! اما چی باعث شد که بگم سر کار بودم؟ امروز می خواستیم ناهار بخوریم که یکی از بچه ها پیشنهاد داد که غذای سینی بخوریم! من هم که نمی دونستم داستان چیه! گفتم باشه! حدس می زنید غذا چه جوری بود؟ یه سینی پر برنج و خورشت که چهار فقره قاشق توش بود!!! فکر کن!! منی که توی لیوان خواهر و برادرم آب نمی خورم با چه ولعی داشتم غذا می خوردم! زیادی هم نباید بهداشتی بود!! غذا خیلی چسبید!!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118285


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها