فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
پنج‌شنبه 15 فروردین 1387
دنیای خوشحال

من که دارم شاخ درمیارم؛ یعنی واقعا مردم تا این حد خوشحال هستند؟!

آخه آدم در قبال حکومت آدمهایی مثل بوش و سارکوزی و برلوسکونی و بقیه دوستان چی می تونه بگه جز اینکه مردم جدا خوشحال هستند و ابله!!

بوش و رایس که شهره آفاق هستند با دیالوگ های عجیب و غریبشون!! یه روز بوش از رایس اجازه می گیره بره دستشویی؛ یه روز دیگه وسط یه جلسه رایس به بوش می نویسه خفه شو و بوش هم اون رو بلند بلند می خونه! یه روز دیگه هم که جلوی عکاس ها انگشت وسط نشون می ده!!!

این مرد کچل اسپاگتی نشان هم که جای خود دارد!! به قول روبرتو بنینی(اگر اشتباه نکرده باشم؛ کارگردان معروف ایتالیایی): سیلویو برلوسکونی دوست داره همیشه نفر اول باشه، در عروسی دوست داره نقش داماد رو بازی کنه و در مراسم تشییع جنازه هم نقش جنازه!!

از اینها که بگذریم می رسیم به سارکوزی که چند مدتی هست که سوژه شده!! از کفش پاشنه بلند پوشیدن تا عکسهایی که با کارلا برونی کنار دریا گرفتند و ... .

آخه یکی نیست بگه مرد حسابی زن قحطی بود که با کارلا ازدواج کردی؟

شاعر چه خوش می فرماید:

بابا تو دیگه کی هستی؟

دست شیطونو بستی

میون این همه خوشگل

ببین دل به کی بستی!!

ماشالله کارلای جوان هم قبل سارکوزی فقط چند تا دوستی سالم داشته با چند نفر آدم سالم که با حسابی که من کردم و تحقیقات میدانی که انجام دادم، فقط با من و خواجه حافظ شیرازی و تعدادی سودانی و چادی دوست نبوده که خوب علتش معلوم هست که چرا ما از قلم افتادیم؛ خواجه که خواجه هست و عذرش به جا؛ اما من و اون چند تا سیاه پوست به خاطر قیافه رد صلاحیت شدیم!

شاعر درباره کارلا چیزی نمی فرماید، چیزی هم نمونده که بفرماید ماشالله خود کارلا همه چیز رو گفته!! فقط باید بگم:

بابا تو دیگه کی هستی؟ دست نیکول کیدمن و بریتنی و مدونا و آنجلینا جولی و بقیه دوستان رو یه جا بستی!!!

ولی خداییش چه قدر بده!!! عکس لختی زن رییس جمهور رو توی حراجی بفروشن؛ حراجی که هیچ عکسش تو کل اینترنت ریخته!!(اگر کسی مایل هست بهم خبر بده!)

خدایی آخرالزمان شده!! مردم خوشحالن و حاکم ها خوشحالتر!!! فکر کنید قیافه سارکوزی به همه چیز شبیه هست الا رییس جمهور!!(قیافه کمیکی داره و جون می ده واسه بازی در نقش گاگول ها)

تا کنون چیزی که ثابت شده است این است که برای به حکومت رسیدن نه به قیافه خوب نیاز داریم و نه عقل درست و حسابی!! تنها به ملتی کودن نیازمندیم؛ که جهان پر است از احمق!!!


قضیه ترکیه هم کمی من رو ناراحت کرده  اما این بار اسلامگراها پیروز خواهند شد!! دیگه گذشت که لاییک ها اسلام گراها رو نادیده بگیرند!! چه قدر اربکان بیچاره رو مسخره می کردند توی تلویزیونشون!! اما الان اسلامگراها باعث اعتبار ترکیه در جهان و اروپا هستند!! دوست عزیزم عبدالله و رجب موفق باشید!!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها