X
تبلیغات
زولا
فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
سه‌شنبه 13 فروردین 1387
تعطیلات به خیر

 

مملکت به این بزرگی کلا تعطیل شده! انگار همه مردند و کسی زنده نیست. البته خیلی وقته که دیگه کسی زنده نیست تو این کشور.

ما مردم عادی که هیچ؛ آخه این کله گنده های چرا تعطیل شدند؟ انگار نه انگار که چند روز پیش انتخاباتی برگزار شد و اینها معترض بودند که تقلب شده!

موقعی که تاریخ انتخابات معلوم شد، اعتراض پشت اعتراض بود که ابراز می شد؛ چون بعد انتخابات تعطیل هست نمی شه با مردم درباره انتخابات حرف زد. الان مردم هی گوش به زنگ هستند که حرفی بشنوند و اعتراضی. اما حالا این عزیزان کله گنده هستند که نیستند. بابا بی خیال پا شید بیایید ببینید چه خبره!!؟ آقا دلت خوشه ها!! با اهالی منزل رفتیم دو روز خوش باشیم، چه گیری دادی! وقت زیاده!

خوب این دوستان اصلاح طلب که تلویزیون نداشتند یه بهونه ای دارند، از دوستان اصولگرا چرا خبری نیست!؟ عملا همه کشور رو سپردند به چیز و رفتند. منظورم از چیز تقدیر بود!

حتی رئیس جمهور هم مثل اینکه رفته سیزده بدر! بابا تو که دیگه هر روز توی جعبه جادو بودی، تو چرا کم پیدا شدی؟ به جان خودم دلم برات تنگ شده!

کاش دوباره سفرهات رو شروع کنی، دلم برات تنگ شده؛  برای هولوکاست و انرژی هسته ای و ... .  محمودجون تازه قدر تو رو فهمیدم! خیلی وقته که به جای دیدن تو رو صفحه تلویزیون مرد هزار چهره رو نشون می دن! من اون رو نمی خوام تو رو می خوام!

دیروز هم که روز جمهوری اسلامی بود. هر بار که مستند آزادی رو می بینم یه جوری می شم! یه جای بدنم می سوزه؛ قلبم رو می گم! وقتی که می بینم اون زن زرتشتی با چه آرزویی داره به جمهوری اسلامی رای میده و اون سرباز جو گیر که رفته مطالعه کرده و به نتیجه رسیده و هی روی سرباز صفر بودنش تاکید داره، اون پیرمرد که خوشحاله از این که از بی ناموسی و بی چادری راحت شده و قراره اسلام پیاده بشه!

و وقتی که می بینم امام با تاکید بر جمهوری اسلامی بودن حکومت انتخابات برگزار می کنه و تاکید می کنه که مردم جمهوری اسلامی می خواهند! البته معنی این رو نمی دونم که چرا قبل انتخابات رای خودش رو اعلام می کنه!!

به قول دستم که نقل قول می کرد از چرچیل؛ دموکراسی حکومت ابلهان است.

البته در بین حکومت های بد فعلا بهترین حکومت به حساب میاد حتی اگه از صندوق یهو یه چیزی در باید که خودت هم نفهمی چی بوده و از کجا و از کی خوردی!!!

ایشالله که خدا یه فکری به حال این ملت بکنه و یه حالی بده! راستی چرا امام زمان رو نمی فرستی؟ نکنه منتظری که اوضاع بدتر بشه بعد؟ البته درست هست که می گن برگ برنده رو آخر بازی رو می کنند ولی خدایی دلت برای ما هم بسوزه دیگه! به خدا گناه داریما!!


چند روزیه که دلم گرفته و خودم رو زدم به بی خیالی و سطحی بودن، امیدوارم که زودتر از این حال در بیام و تو هم متوجه بشی که من مقصر نبودم! منتظرت هستم!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118285


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها