فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
شنبه 10 آذر 1386
آیا تو هم هستی؟

 

چند روزیه که خیلی دلم گرفته؛ هر چقدر هم فکر می کنم نمی دونم چرا. تو این چند وقته به قدری بهم فشار وارد می شه که نمی تونم رو هیچ کدوم تمر کز کنم و به حل کردنش فکر کنم! اصلا حل بعضی از مشکلات دست خود آدم نیست که بخواهی برا حلش تلاش کنی. مگر اینکه خدا بخواد حلش کنه؛ که خدا هم حلش نمی کنه!

نمی دونم شاید از این همه خواسته بنده هاش خسته شده! اما مگه تو دعاها تو رو خطاب نمی دن که ای کسی که زیادی خواسته ها تو را سر در گم نمی کند و ای کسی که اصرار بندگان تو را خسته نمی کند؛ پس چرا جواب نمی دی؟ مگه ما رو تو خلق نکردی؟ پس چرا جواب نمی دی؟ نکنه تو هم خدای از ما بهترانی؟ فقط برای اونها رحمان و رحیمی؟ فقط به خواسته اونها توجه می کنی؟ خدا چرا ما رو رها کردی؟ چرا درخواستم رو اجابت  نمی کنی؟ می خوای قدرتت رو به رخ بکشی؟ دیگه خسته شدم از بس خوندم که هر که در این بزم مقربتر است جام بلا بیشترش می دهند! اخه مقربت نیستم، پس چرا اذیت می کنی؟ اگه مقرب بودم می گفتم باشه، ولی نیستم! انقدر تو منجلاب فرو رفتم که حتی خودم هم دیگه نمی تونم خودم رو تحمل کنم؛ این چه قربتیه؟ نکنه داری مجازاتم می کنی؟ خوب خودم رو مجازات کن. مگه نمی گی قدرتمندی؟ پس ثابت کن! می دونم که می تونی. داری به بدترین شکل قدرتت رو نشون می دی! اتفاقی می افته اگه کمی از اون رحمتت که شامل از ما بهترونه نصیب ما هم بشه؟ چیزی از خداییت کم نمی شه!

می دونم که به حرفم گوش نمی دی. نسیان که به وجودت راه نداره؛ گفتی: «خدایی که جز او نیست و همیشه زنده و حاضر است نه او را خواب سنگین فرا می گیرد و نه خواب سبک. خدایی که انجام دادن کاری ا را از کار دیگر باز نمی دارد.» با این حساب حرفم رو شنیدی و می دونم که قبلا هم شنیدی اما چرا جواب نمی دی؟

باشه تو هم بی خیال ما شو.


 براش دعا کنید


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها