فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
یکشنبه 6 آبان 1386
اینجا برره!

 

ایران و ایرانی در نوع خود بی نظیره و همواره در تمام مسائل یک سر و گردن از بقیه بالاتر بوده مخصوصا در امور ۱۸+! حتما می پرسید داستان چیه! نمی پرسید؟ به درک خودم تعریف می کنم چه بخواهید و چه نه!

رفیق شفیق بنده رفتند سربازی و دوره آموزشی هم در سپاه بودند البته در شهر کرمانشاه. خدمت دوستانی که سربازی رو تجربه نکردن(مخصوصا خواهران دینی) باید عرض کنم که بعد از پایان دوره آموزشی یک مانوری برگزار می کنند تا نشون بدهند که در این مدت چه چیزهایی که یاد نگرفته اند!!

این مانور برگزار شد و دلیرمردان سپاهی به دشمن فرضی حمله کردند که در درگیری که بین نیروهای خودی و دشمن فرضی اتفاق افتاد ، ۱۷نفر از نیروهای خودی مجروح شدند! یاللعجب!! آدم هر طور که حساب می کنه نمی تونه بفهمه چی شده! آیا با نیروهای عراقی مستقر در آمریکا درگیر شدند؟ اوه ببخشید منظورم نیروهای آمریکایی مستقر در عراقه! یا با نیروهای القائده درگیر شدند؟ یا با کردها و شاید هم با ارتش ترکیه!؟ فقط برای اینکه اوج فاجعه رو درک کنید همین رو می گم که دوست من اشتباهی شلیک کرده سمت دوستش و گوش یارو(دوست دوستم) رو برده! فکر کن، بری مانور بعد با تیر بزنن به گوشت(به کسر ش و نه سکون ش، که اون یه چیز دیگه است).

حالا هی آمریکا بیاد شاخ و شونه بکشه که حمله می کنیم، بمب می زنیم و... . برو مرتیکه بارانداز، جرات داری پاتو بدار اینجا تا ببینی چه می کنیم با شما! آمرکا در چه فکریه ایران پر از بسیجیه!! اگه راست می گی بگو ببینم چند تا از نیروهاتون انقدر دقت دارن که بتونه گوش رو با تیر بزنن؟ هان؟!!!!!


راستی این القائده تصمیم نداره اسمش رو عوض کنه؟ اسمت رو عوض کن، خوب نیست!

البته من دکتر قلی اعلام می کنم که در صورت بروز جنگ در خط مقدم خواهم بود تا شاید یار بختم باشد و توسط اون خانومه که تو زندان ابوغریب مردها رو شکنجه می کرد مورد شکنجه و آزار قرار گیرم! بیا منو بزن. منو بکش. منو از سقف آویزون کن...


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها