X
تبلیغات
زولا
فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
پنج‌شنبه 3 آبان 1386
تحول گرایی

 

امروز روز بزرگی در تاریخ وبلاگ و وبلاگ نویسی است. امروز بعد از مدت ها توانستم که دکتر ارجمند و گرانقدر آقای دکتر قلی را راضی کنم تا با این وبلاگ گنده و معظم همکاری کنند. داستان از آنجا (شمال از شمال غرب) شروع شد که ما (من و رامین) تصمیم به هماهنگی بیشتر با دولت مهرورز گرفتیم و اعلام کردیم که آخه این چه وضعشه؟ هان؟ این مملکت مگه کارشناس سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و طنازی نداره که ما داریم احضار نظر می کنیم!!؟ فلذا تصمیم به دعوت از بزرگانی گرفتیم تا با این وبلاگ گنده همکاری نمایند( به کوری همه بدخواهان، به کسرن و فتح ی) اما یک کم که چشمامون رو بازتر کردیم(نخسوزن برادر نوری که همین جوری میره تو در و دیوار) متوجه شدیم اداره چندین کارشناس خبره(زرشک، به کسر خ) در یک وبلاگ کار دشواری است؛ پس یک تصمیم دیگر اخذ نمودیم(باز هم به کسر ن) که یک نفر همه چیزدان بیاریم(تو مایه های رامین) تا همه کارها بر عهده وی بیفتد و اصل مهم شایسته سالاری ، تخصص گرایی، تهوع گرایی، خرد جمعی، توازن قوا، استفاده از نیروهای مستعد داخلی ، تحقق مهرورزی و جیگر سالاری وکفتر ستیزی به وقوح! بپیوندد!

 

اندر مقامات و کرامات دکتر قلی باید عرض(ای بسا طول) کنم که دکتر در 40 روزگی توانست با درآوردن صداهایی به مادرش بگوید که جیش دارد و هیچ گاه جای خود خیس نکرد تا اینکه به سن نوجوانی رسید و در اعتراض به مادر که این حق مسلم را از او دریغ کرده بود اقدام به شب اقراری(همون ادراره) و ای بسا کارهای دیگر کرد که نشان از خوی آزادی خواهی دکتر قلی داشت! دکتر از همان اوان کودکی به خوردن پنیر رغبت بسیار نشان داد(مخصوصا پنیر کردی) که همین مسئله باعث شد تا وارد مسائل سیاسی شود! که از این جهت هزینه های زیادی هم پرداخت کرد؛ در همان سنین کم از سوی گروه های فشار مورد ضرب و جرح و حتی شتم قرار گرفت که آثارش در چهره اش پیداست! همچنین در جریان انتخابات سال 80 در مراسمی کفش هایش را دزدیدند. دکتر قلی را از چهره های سرشناس اصلاح طلبان اصولگرا ی دگراندیش پیرو خطوط امام و رهبری به حساب می آید که با هر نوع سوسولگرایی به هر نحوی از انحا مخالف است!

 

به هر روی بیشتر از این درباره گذشته و حال و آینده دکتر حرفی نمی زنم چرا که به زودی با افکار این دکتر بزرگ آشنا خواهید شد و فقط کافیست بخوانید!

امیدواریم هرچه زودتر دکتر قلی اقدام به نوشتن کنند تا جای پای این دکتر هم در وبلاگ مشاهده شود.

دکتر من از طرف تمام دوستداران شما اعلام می کنم که ما منتظر پل زدن های شما در این وبلاگ هستیم. دکتر قلی سریع شروع بفرمایید(این بار، به ضم ب) که مردم دل درد گرفتن!

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118285


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها