فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
سه‌شنبه 23 مرداد 1386
تکذیب

 

مطلب امروز من درباره دو موضوعه، موضوع اول و موضوع دوم.

موضوع اول: دانشکده محترمه فرموده است:

جناب آقای رحمانیان

مدیر مسئول روزنامه شرق

با سلام

بدینوسیله در پاسخ به بیانیه ادوار تحکیم وحدت مندرج در روزنامه شرق پنج شنبه مورخ 21/4/86 سال چهارم شماره 904 که آقای سید محمد هاشمی و خانم بهاره هدایت زاده رودسری را جزو دانشجویان این دانشکده معرفی نموده اند باطلاع می رساند که نامبردگان به ترتیب در تاریخ 28/12/85 و 15/11/85 در رشته های حسابداری مالیاتی و امور گمرکی از این دانشکده  فارغ التحصیل شده اند.

 ضمناً لازم به یادآوری است که آقای سید محمدتقی هاشمی، در نیمسال دوم 83-82 با کسب معدل 9.36 به دلیل
سه ترم مشروطی متوالی مشمول حکم اخراج گردیده است، ولی بعداً با موافقت کمیسیون بررسی موارد خاص دانشکده با ادامه تحصیل ایشان موافقت شد، لیکن باز هم بدلیل مشروطی مجدد در تاریخ یاد شده مشمول حکم اخراج گردید و دانشکده به منظور مساعدت به نامبرده مدرک کاردانی برای مشارالیه صادر نمود.

لازم به ذکر است دانشکده امور اقتصادی، دانشکده ای مستقل و وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و نام  دانشگاه اقتصاد دارایی مجعول می باشد.

                                                                 روابط عمومی دانشکده امور اقتصادی

خدمت دوستان گرامی باید عرض کنم که خانم هدایت پارسال فارغ التحصیل شده اند اما آقای هاشمی هنوز مشغول تحصیل می باشند و این ترم فارغ التصیل می شود البته اگر اتفاقی نیفتد. برای اینکه شما باور کنید که ایشان هنوز دانشجوی دانشکده امور اقتصادی هست من حاضرم به جان عمه خودم هم قسم بخورم. اگه باور نکردید بهم بگید تا تو پست بعدی قسم بخورم.

خوشبختانه آقای هاشمی و خانم هدایت چند روزی هست که آزاد شده اند، البته اگر دوباره دستگیر نشده باشند!


اما موضوع دوم:

خدا وکیلی چرا ما مردم عادت نداریم به فرهنگ های مختلف احترام بگذاریم؟ هان؟

برنامه به اصطلاح طنز ۴خونه چند شبی هست که برای جذاب کردن برنامه از زبان افغانی استفاده می کند. شب اول برایم جذاب بود اما بعد احساس بدی پیدا کردم. چرا ما برای خندیدن و با خنداندن حتما باید ملتی را مورد تمسخر قرار دهیم. آیا راه دیگری برای خندیدن نیست؟۱


۱. تو رو جون هر کی دوست دارید نگید که سخت نگیرید فقط طنزه. نه طنز نیست شما یه کم واقع بین تر باشید و خودتون رو جای اونها بذارید.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها