فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
پنج‌شنبه 4 مرداد 1386
جواب سلام واجبه!

 

خدمت برادر ارجمندی که سلام فرموده و انتقاد فرموده بودند، سلام در می کنم. دوست عزیز من از برخورد با اراذل انتقاد نکردم! من از طرفداران پر و پا قرص(البته استامینوفن) اعدام هستم و پس از اعدام اراذل و اوباش ناراحت نبودم! من از پخش تصاویر اعدام در ساعت 10:30 در برنامه ای که به نوعی پر بیننده هست انتقاد کردم! برنامه ای که به خاطر شباهت آقای حسنی با خاله نرگس حتی کودکان هم در آن ساعت پای تلویزیون نشسته اند. (من طرفدار این برنامه نیستم.)

برخورد با مجرم واجب هست و باید به سزای اعمالش برسد، اما، ما مسلمانیم! مجرم باید مجازات بشود و نه بیشتر. زمانی که آقای سردار رادان می فرمایند که مجازات کسی که به خود اجازه مقاومت در برابر پلیس را می دهد، مرگ است. فراموش می کنند که ایشان قاضی نیستند که حکم صادر می کنند! وقتی فرمانده نیروی انتظامی اینگونه می گویند، حوادثی مانند حادثه میدان هفت تیر خیلی عادی به نظر می آید. خشت اول گر نهد معمار کج...

میگی نه!؟ نگاه کن!

                

                                    این هم ناموس کسیه!

                    

                                       ادامه همون ناموس!

باید با اراذل و اوباش برخورد شود، بوسیله پلیس نقاب دار هم باید برخورد شود تا باعث ترش آنان شود اما نباید از موازین اسلامی و انسانی عدول کرد.

اما بر خورد با زنان بد حجاب؛ خوب بحثی مفصل است. اینکه در تمام جوامع یک حداقل هایی باید رعایت شود من هم موافقم. اما این حداقل را چه کسی تعیین می کند؟ عرف! عرف جامعه ما الان همین است، مانتوی کوتاه و تنگ و شلوار کوتاه. اگر حدسم درست باشد خواهی گفت: یعنی اگه فردا با بی کینی(ای به روحت فیلتر) بیان بیرون حق اعتراض نداریم؟ جوابم رو قبلا هم بهت گفتم اگه عرف اون روز بی کینی باشه بله!

من با این نوع پوشش(البته هیچ شباهتی به پوشش ندارد) موافق نیستم، اما فعلا مردم اینگونه می پسندند.

مطلب من به هیچ وجه در مورد لنگ کردن و سالتو بارانداز نبود. اشتباه برداشت کردی!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها