X
تبلیغات
زولا
فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
چهارشنبه 3 مرداد 1386
بچه ها نخونند!

 

مدت مدیدی بود که نبودم! الان هم حرف زیادی ندارم و فقط اومدم تا با دادن پیامی، دوستانی که نگران سلامتی من بودند از نگرانی در بیاورم. من در یک حرکت انقلابی اعلام می کنم تا خون در رگ های من جریان دارد بالطبع زنده هستم و اگر روزی از حرکت ایستاد لاجرم زنده نخواهم بود.

خوب شروع می کنم:

در برنامه کوله پشتی که آقای قاضی مرتضوی(ارادتمندم قربان) را دعوت کرده بودند، دوستی تماس گرفته و فرمودند که در کشور ما بیش از حد آزادی وجود دارد و برای همین هر کسی به خودش جرأت می دهد که به مقدسات توهین کند، در دانشگاه ها بدون ترس از مجازات به مقدسات توهین می کنند.

باید عرض کنم که راست میگه بنده خدا! مثلا همین آزمون فرهنگیان، کسی به طراح سؤالات گفت که بالا چشت ابرو و زیر ابروت چشم تشریف داره!؟ آقای قاضی لطفا قاطعانه برخورد کنید، البته با دانشجوها که قاطع برخورد کردید، آن هم برخورد نزدیک از نوع چندم!

جدیدا این تلویزیون چقدر لارج(لارژ هم میگن) شده. آقای خوشگل و قشنگ سرکار علییه آقای حسنی فرمودند که یه سری تصویر آماده پخشه که در مورد ارازل و اوباشه، باز هم می گم که خوب نیست بچه ها این تصاویر رو ببینند. من که سرم پایین بود و مشغول کاری دیگر، سرم رو بلند کردم تا ثابت کنم بچه نیستم! آقا و ایضا خانوم روزت چشه بد نبینه(یه چیز تو این مایه ها) چهار عدد جنازه رو دیدم که روی چوبه دار تلو تلو می خوردند.

در ادامه از تره امنیت اجتماعی صحبت شد، آقای قاضی مرتضوی(قاضی رو حتما باید بگی) فرمودند: در درکه جوانی تیشرتی پوشیده بود که پشت تیشرت نوشته بود I am o b ject. البته من با فاصله نوشتم تا فیلتر نشوم. من که انگلیسی در حد خدا می دونم متوجه نشدم که یعنه چه؟(معمولا مخففش رو استفاده می کنند) برای همین آقای قاضی مرتضوی در یک اقدام اصولگرایانه، به فارسیِ عربی ترجمه کردند تا همه متوجه بشوند.

بعد فرمودند که تجاوز به عنف در یکی از کشور های اروپایی رده اول جرائم رو دارا هست( قهرمان شده) اما در کشور ما رده بیستم(خاک بر سرت مقام هم نیاوردی). میبینید که در کشور ما امنیت هست.

باید عرض کنم که برادر دینی من اونجا یارو قبول نمی کنه و مجبور به استفاده از زور میشن، اما اینجا ماشالله انقد هست که احتیاجی به این کارها نیست. این رازی اون رازی، قضیه حل شد رفت.

این تلویزیون قاطی کرده! به جان خودت راست می گم.

مسئله بعدی تره ارتقای امنیت و این جور چیزاست. ما(من و رامین) دو روز تهران نبودیم ببین چه بلبشویی راه انداختند؛ بذار برگردم تهران می دونم چیکار کنم! این تره برای تمام پلیس هایی که امکانات فضانوردی ندارند، تره خوبیه و می تونند اوقات فراغتشون رو پر کنند. نه که پلیس محترم در این امر خوشنام می باشند.

در ضمن باخت تیم کره رو مقابل عراق محکوم می کنم و اعلام می کنم که این دسیسه ای از سوی بانو چویی بوده تا بانو یانگوم را بد نام کند اما باز هم این اقدام استکباری و صهیونیستی ناکام خواهد ماند.

چراغی که ایزد بر فروزد

بانو چویی خره کی باشه که بخواد فوتش کنه؟


من حرف زیادی نداشتم!!

در مورد انتخابات ترکیه هم اگه وقت داشتم مینوسم اما فعلا به یه تبریک بسنده می کنم! 

last warior عزیز چشم، ایشالله می بینیم همدیگه رو.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118285


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها