فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
پنج‌شنبه 28 تیر 1386
غیر از ممکنه!

 

 

بالأخره انتظارها به پایان رسید و دانشکده محترمه نمرات غرورآفرین دانشجوهای خود را اعلام کرد.

بعضی از دوستان گرامی چنان نمرات بدی گرفته بودند که با شنیدن آن حال آدمیزاده به هم می خوره و من برای اینکه خراب نشم تصمیم گرفتم که رابطه با اونها را قطع کنم. آخه خواهر و برادر دینی من 12و 13 و 14 چه ایرادی داره که شما زیر نمره 18 ندارید. چرا خودتان را انگشت نمای خاص و عام می کنید!؟ خواهی نشوی رسوا همرنگ من شو.

اگر ترم بعد هم به همین وضع ادامه بدید من مجبور می شم که اسم شما را به مانند اسامی مفسدان اقتصادی اعلام کنم. مفسد علمی!

نمی دونم که حکمتش چیه که من این ترم برای اولین بار(به جز ترم اول) همه واحدهای مأخوذ رو پاس کردم! این واقعاً غیر از ممکنه که من همه رو پاس کنم! البته من تلاش های بسیاری در این زمینه(کدوم زمینه؟) مبذول داشتم تا همه رو پاس کنم که تجربیات خودم را در اختیارتون میگذارم تا شاید کمکی باشد در اون راستا!

قبل از انتخاب واحد تمام اسی های (به ضم همزه، به معنی استاد) خوب رو شناسایی کنید. البته نه به لحاظ تدریس بلهم(به فتح ب، سکون ل، و به ضم ه) به لحاظ نمره!

در طول ترم جزوه تایپ کنید برای اسی1( هی باید بگم به ضم همزه؟ خودت عقلت رو به کار بنداز)، چایی بیارید برای اسی2، جلو اسی خودتون رو ناراحت و افسرده نشون بدید3، سر کلاس یا اسی مراوده داشته باشید یعنی اون چیزی رو که اوسی به اون علاقه داره بحث کنید و سؤال بپرسید مثل اوراق قرضه!4( البته نه هر چیزی که علاقه داره، چون ممکنه براتون گرون تموم شه اینها رو خصوصی صحبت کنید)، با اسیی درس رو بگیرید که همینجوری نمره میده5 و دست آخر این که جلسات اول با اسی مجادله کنید و در جلسات بعد مثل گربه باشید و دل اسی رو به دست بیارید.6

اگر استاد ترک باشه شما هم باید لاجرم ترک باشید و  اگه ترک نیستی باید ترکیزاسیون بشید.7

اما راه آخر، راهی که می خوام بگم همون راهیه که می تونید آهی بر ساز آن بزنید و این تجربه رو بعد از اینکه اصول2 رو افتادم فهمیدم. اون راه اینه که بعد از امتحان حتما با اسی صحبت کنید و تمام هنر خودتون رو در عجز و لابه به کار ببرید و دل استاد رو نرم کنید(نخیر! عجب آدم های منحرفی هستید شما) با این راه اصول2 رو با نمره ای قبول شدم که من رو از مشروطی نجات داد!

 

 


1- البته اسی داریم تا اسی؛ اون اسی که ما جزوه تایپ کردیم کمترین نمره ممکنه رو داد. من که ازش نمیگذرم. اوشون پدر متافیزیک ایران هستند و اینکه با مادر متافیزیک چه رابطه ای داشته من نمیدونم!

2- زبان رو با اوشون بگیرید(البته من چایی نبردم براش).

3-  همون اسی فوق الذکر که هم زبان پیش و هم عمومی بهم حالی داد حالستان.

4- البته من این درس رو قبول نشدم اما نمره ای داد که مشروط نشوم و ایضا عزیز دلم اسی فارسی عمومی که خیلی دوسش دارم دعای خیرش همیشه پشتمه! رامین الهی بمیری! و ایضا کلیات حقوق آن بانو که واقعا خیلی ابهت داره و کلی تو کلاسش فعال بودم نخسوزن در باب اخذ چهار همسر!

5- مثل PHD. اما یه بدی داره؛ ممکنه رو اون رگش باشه و شما رو  بندازه. این روش به کسانی توصیه میشه که خوش شانس هستند.

6- تا حالا استفاده نکردم اما میدونم مؤثره.

7- چون خودم ترکم لوش نمیدم.

 ببخشید که طولانی شد.

 

 


دوست عزیز برادر Last Warrior  شما باید آشنا باشید میشه من بشناسمت!؟ اگه نشناسم دیگه ازشون خبر نمی ذارم


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118320


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها