X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
فانوس دریایی
حقیقت همیشه آنگونه نیست که می بینیم و همیشه آنگونه دشوار نیست که نتوان آن را به سادگی درک نمود...
آرشیو
سه‌شنبه 26 تیر 1386
نردبان ترقی

 

 

مطلب امروز من شامل چهار قسمت هست: قسمت اول، قسمت دوم، قسمت سوم، قسمت چهارم.

۱- قسمت اول در باره پخش برنامه ای با  نام « به اسم دموکراسی» از شبکه یک است که شامل اعترافات آقای جهانبگلو و آقای کیان تاجبخش و خانم هاله اسفندیاری است که چگونه قصد انجام نرم اندازانۀ براندازی رو داشتند( البته من داشتن هر نسبتی رو با آقای رامین جهانبگلو تکذیب ومی کنم و این صرفا یک تشابه اسمیه و نه چیز دیگه؛ مملکت که صاحاب نداره ییهو میان ما رو هم میگیرن).

کاری که سیما(عجب آدم بی جنبه ای هستید بابا همون تلویزیون) می خواهد انجام بدهد کاری قدیمی و کهنه است. من نمی دونم ایشان گناهکار هستند یا نه! اصلا بحث آبروی مسلمان رو هم نمی خوام مطرح کنم، اما چیزی که این وسط(کدوم وسط) مهمه اینه که خوب عزیز من این کارتون نتیجه عکس داره این خوش یه ضد تبلیغ هست بر علیه خودتون. این کار رو آمریکا تو دوره مک کارتیسم انجام داد شوروی انجام داد و خودتون هم انجام دادید و می دونید نتیجه اش چیه! بابا شعور هم خوب چیزیه!

این برنامه روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ساعت ۲۱:۴۵ از شبکه یک پخش خواد شد.

۲- اما مسئله دوم در مورد فریدون زندی است که در بازی با چین تعویض شد و خاطر بسیاری را مکدر کرد. در اعتراض به این اقدام هیأت محبان فریدون زندی« شاخه نسوان» اعلام کردند که تحصنی را به همین منظور برگزار خواهند کرد و اگر در بازی با مالزی هم تعویض شود اعتصاب عمومی به راه خواهند انداخت.

مکان برگزاری تحصن استادیوم آزادی اما ساعت رو من نمیدونم به من چه من که بی ادب نیستم

۳- پس از اینکه بهنوش بختیاری در برنامه مثلا طنز چهارخونه اعلام کرد قصد ازدواج ندارد و می خواهد از پله های نردبان ترقی را بالا برود، جمعی از جماعت ذکور با مراجعه به اداره ثبت احوال خواهان تغییر نام خود به نردبان ترقی شدند.

۴- و اما مسئله آخر، جمعی از جوانان با نوشتن نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان این شدند که تیم ملی کشورمان در مرحله یک چندم برابر کره جنوبی قرار نگیرد، چرا که وطن یانگوم جان وطن ما نیز هست و ما را بر سر دوراهی قرار ندهید.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 118371


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها